Magazyn energii

Budowa, Magazynu Energii 60 KW/h – TANI MAGAZYN ENERGII CZĘŚĆ 1

Cześć, cześć! Witajcie w kolejnym filmie na moim kanale! Mam dla Was świetne wieści dotyczące mojego projektu magazynu energii off-grid. Zmieniły się założenia i postanowiłem przeprowadzić całkowitą przebudowę. To będzie niesamowita przygoda!

Najważniejszą zmianą są nowe ogniwa, które właśnie wprowadziłem do mojego projektu. Teraz wszystkie są starannie upakowane w szafę rack, która zapewnia optymalną organizację i oszczędność miejsca. Z wstępnych obliczeń wynika, że do jednej szafy będę w stanie zmieścić aż 60 KWh energii! To ogromna ilość, która zapewni niezależność energetyczną na długi czas. Jestem bardzo podekscytowany, że wkrótce będę mógł Wam pokazać efekty tej innowacyjnej konstrukcji.

W tym pierwszym filmie z serii przedstawię Wam ogólny plan budowy szafy, omówię jej główne elementy takie jak BMS (Battery Management System) oraz balansery. To tylko początek tej fascynującej podróży, ponieważ moim długoterminowym celem jest zbudowanie aż dwóch takich szaf o pojemności 60 KWh każda do końca przyszłego roku!

Zapraszam Was do subskrybowania mojego kanału, aby być na bieżąco z postępami w moim projekcie magazynu energii off-grid. Razem będziemy śledzić rozwój, dzielić się pomysłami i czerpać inspirację z tego ekscytującego przedsięwzięcia. Nie możecie przegapić kolejnych odcinków!

Dziękuję za Wasze wsparcie i za to, że jesteście ze mną na tej energochłonnej drodze. Przygotujcie się na niezwykłą serię filmów, która pokazuje, jak można osiągnąć niezależność energetyczną i zainspirować innych do działania. Do zobaczenia w kolejnym filmie, gdzie omówimy szczegóły budowy szafy, BMS i balanserów. Już nie mogę się doczekać, aby podzielić się wszystkimi detalami!

Zapraszam Was do subskrypcji kanału i dołączenia do mojej społeczności pasjonatów energii off-grid. Razem możemy osiągnąć wielkie rzeczy!

link do filmu: https://youtu.be/YpnOaXPNggI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: