Nasza drukarnia korzysta z wielu technologii druku addytywnego, zależne jest to od procesu wytwórczego oraz materiałów przeznaczonych do wytworzenia przedmiotu.
Najczęściej wykorzystywane są termoplasty w formie żyłki, żywice światło utwardzalne czyli żywice UV oraz termoplasty w formie proszku.

W technologii druku FDM / FFF dobieramy specjalnie wyselekcjonowane termoplasty w formie żyłki (filamenty), korzystając ze specjalnie zaprojektowanych do tego celu urządzeniach czyli drukarkach 3d.
Na chwilę obecną, największa z nich posiada pole robocze o rozmiarze 450mm w osi X, 450mm w osi Y oraz 465mm w osi Z i na niej tworzone są największe elementy przestrzenne przy pomocy dysz o średnicy 0,80 mm lub 0,60 mm aby zminimalizować czas jaki potrzebny do uzyskania wydruku 3d zgodnego z oczekiwaniami. Standardową dyszą jaką używamy przy projektach nie przekraczających rozmiaru w osi X 245mm, Y 208mm oraz w osi Z 195mm jest dysza 0,40mm a dla projektów wymagających wielu drobnych szczegółów dyszy 0,25mm.

Technologia druku mSLA / SLA / LCD / DLP, w skrócie pisząc jest to technologia polegająca na utwardzaniu żywicy UV wiązką lasera (SLA) lub światła pochodzącego z projektora (DLP, LCD). Wydrukowane elementy charakteryzują się bardzo dużą ilością szczegółów oraz gładką powierzchnią wydruku co jest ważne przy bardzo wymagających projektach. Maksymalny rozmiar pola roboczego jakim dysponujemy w technologii DLP / LCD to 65mm w osi X, 119mm w osi Y oraz 165mm w osi Z, dla technologii SLA 300mm w osi X, 300mm w osi Y oraz 300mm w osi Z.

Technologia druku SLS / MJF polega na selektywnym wypalaniu przekrojowego kształtu produkowanego modelu w naniesionej przez urządzenie warstwie proszku poliamidu (termoplasty w formie proszku), jest to technologia druku 3D o największym ze wszystkich dostępnych rozwiązań przyrostowych potencjale produkcyjnym. Brak konieczności stosowania podpór sprawia, że wydrukowane modele nie wymagają późniejszej obróbki i mogą służyć jako produkt końcowy zaraz po wydruku. Maksymalny rozmiar pola roboczego jakim dysponujemy w technologii SLS to 340mm w osi X, 340mm w osi Y oraz 610mm w osi Z.