Serwis tabletów – L4T – elektro serwis

Serwis tabletów

Naprawa płyt głównych

Od wielu lat zajmujemy się naprawą elektroniki komputerowej. Na wyposażeniu naszego serwisu tabletów znajdują się wszystkie niezbędne narzędzia diagnostyczne oraz profesjonalne urządzenia do lutowania BGA firmy Weller i Pace, co sprawia, że wszystkie zlecenia napraw płyt głównych w tabletach wykonujemy we własnym zakresie.

Diagnoza

Przed każdą naprawą wykonujemy diagnostykę, aby wymieniać te elementy, które są zepsute.

Wymiana gniazd

Gniazda zasilania oraz USB to najczęściej psujące się elementy tabletów. Wiele z tych części posiadamy na miejscu, aby do minimum skrócić czas naprawy. Wymiana gniazda zasilania lub USB to koszt przeważnie 50 do 200 zł zależnie od rodzaju gniazda i ilości pracy potrzebnej do jego wymiany. Zapraszamy na bezpłatną wycenę.

Wymiana ekranu

Wymiana ekranu dotykowego (digitizera) lub matrycy LCD to również jedna z częściej wykonywanych usług przez serwis tabletów. Ze względu na dużą różnorodność stosowanych ekranów, na magazynie posiadamy tylko te najbardziej popularne. Większość jednak możemy sprowadzić zarówno z Polski jak i z za granicy. Jeśli masz zbity lub uszkodzony ekran w tablecie – zapraszamy na darmową wycenę.

 

Najczęściej naprawiane uszkodzenia

  • Naprawa tabletu po zalaniu
  • Wymiana szkiełka – wymiana dotyku
  • Naprawa portu ładowania

Masz pytanie? Przejdź do działu kontakt.