Ozonowanie sklepów i magazynów


Ozonowanie w sklepach

W sklepach spożywczych muszą panować odpowiednie warunki do prowadzenia działalności handlowej. Lokal przeznaczony na sklep powinien spełniać wymagania SANEPIDu. Oprócz tego właściciel musi zadbać o jego regularne czyszczenie. Niedopuszczalne jest, aby w punkcie handlowym takim jak sklep, panował brud. W takich warunkach szybko rozwijają się potencjalnie chorobotwórcze bakterie i wirusy oraz grzyby i pleśnie.

Można zapobiegać takim sytuacjom zlecając naszej firmie ozonowanie sklepów. Jest to proces polegający na wygenerowaniu ozonu za pośrednictwem profesjonalnego ozonatora. Ozon jest jednym z najsilniejszych, znanych człowiekowi sterylizatorów. Łącząc się z zanieczyszczeniami lub brzydkimi zapachami, szybko je utlenia, pozostawiając po sobie wyłącznie czysty tlen, którym oddychamy. Czyszczenie ozonem sklepów nie wymusza na nich okresowego zaprzestania działalności, a proces ten przebiega bardzo szybko. Sam ozon nie jest szkodliwy dla człowieka, dlatego z powodzeniem może być stosowany jako środek czyszczący w sklepach spożywczych i innych.

Ozonowanie obiektów przemysłowych

Zajmujemy się ozonowaniem różnych pomieszczeń, w tym biurowych czy magazynowych. Zabieg wykonywany jest, przy wykorzystaniu ozonu o odpowiednim stężeniu. Czas jego realizacji zależy przede wszystkim od powierzchni budynku. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, które zawsze są wykonywane przez wyspecjalizowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem.

Ozonowanie obiektów stało się w ostatnim czasie bardzo popularnym zabiegiem dezynfekującym. Jest on wykonywany zarówno na mniejszą skalę np. w samochodach, jak i w ogromnych halach.

Taka metoda czyszczenia jest szeroko wykorzystywana w przemyśle, z racji bezpieczeństwa i wyjątkowej skuteczności. Jedynym produktem ubocznym pozostającym po zabiegu jest tlen. Urządzenia generujące ozon pozwalają na usunięcie z powietrza wszelkich bakterii, wirusów, grzybów, a także nieprzyjemnych zapachów.

Kluczowe w przeprowadzeniu skutecznej dezynfekcji jest odpowiednio dobrane stężenie ozonu do wielkości obiektu. Z tego powodu, wykorzystujemy specjalistyczne, wysokiej klasy maszyny. Nasze usługi są skuteczne i do tego niedrogie – zapraszamy do kontaktu.

Zamów ozonowanie