Naprawa laptopów i komputerów stacjonarnych


Naprawa laptopów

Nasza firma świadczy usługi związane z naprawą, serwisem oraz konserwacją laptopów niezależnie od ich marki – zajmujemy się zarówno starymi laptopami marki IBM, najnowszymi DELLami, jak i komputerami spod znaku Apple.

Co możemy naprawić?

Najczęstsze awarie w komputerach przenośnych dotyczą między innymi

  • uszkodzeń mechanicznych gniazd w laptopach (zasilania, słuchawkowych, USB, etc.);
  • uszkodzeń matrycy (związanych z upadkiem komputera lub pojawieniem się bad pixeli);
  • wyrobienia się zawiasów przez co matryca nie trzyma się w każdej pozycji;
  • uszkodzeń klawiatury (najczęściej po zalaniu – w tym wypadku uszkodzenia mogą być znacznie rozleglejsze);
  • uszkodzeń toru zasilania (jeżeli laptop przestaje się ładować i reagować na podłączenie ładowarki);
  • uszkodzeń układów BGA (najczęściej kart graficznych).

Naprawa komputerów stacjonarnych PC

Specjalizujemy się w naprawie komputerów PC. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w naprawie komputerów jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom szybką diagnozę usterki i ocenę kosztu i czasu potrzebnego na jej usunięcie. Naprawiamy różne marki komputerów i niezależnie od producenta sprzętu staramy się usunąć ją jak najszybciej.

Posiadając własny komputer PC warto zainteresować się higieną jego funkcjonowania, w celu zapobiegania ewentualnym usterkom wynikającym z zaniedbań użytkownika. Prawidłowa konserwacja może okazać się trafnym sposobem na uniknięcie w przyszłości poważnych napraw, obciążających finanse oraz czas posiadacza komputera.

Profilaktyka w odniesieniu do sprzętu komputerowego oznacza diagnostykę oraz optymalizację funkcjonowania systemu, jak również specjalistyczne czyszczenie urządzenia. Podobne działania pielęgnacyjne potwierdzają swoją zasadność przedłużając żywotność komputera oraz pozytywnie wpływając na jakość jego pracy. Zabiegi te warto powierzyć fachowcom, którzy specjalizują się w pracy ze sprzętem komputerowym.